Telefon E-Mail
Produktion aus eigener Herstellung: SCHAUMANN-Werke
Inovativní výrobky z vlastní výroby

SCHAUMANN-výrobní závody: Kvalita z vlastní výroby - bezpečná a v souladu s požadavky

Díky vlastním výrobním závodům na různých místech Evropy může společnost zajistit vysokou kvalitu a flexibilní výrobu orientovanou na zákazníka. Výroba rozsáhlého sortimentu probíhá v moderních, vysoce výkonných závodech a podléhá přísným požadavkům na kvalitu.

Nabídka inovativních produktů

SCHAUMANN-program výrobků je rozmanitý: zahrnuje směsi minerálních a účinných látek pro doplnění krmné dávky, přizpůsobené zvláštním situacím a fázím užitkovosti jako je březost, laktace, odchov nebo výkrm. Vlastní vývoj krmných kyselin, fermentačních produktů, organicky vázaných stopových prvků a probiotik. S ohledem na vysoký podíl objemných krmiv klademe velký důraz na jejich konzervaci: inovativní silážní přípravky na bázi bakterií mléčného kvašení poskytují účinnou podporu. Všechny výrobky jsou jedinečné, inovativní a vysoce kvalitní.

Kvalita díky vlastní výrobě

Společnost SCHAUMANN vnímá svou zvláštní odpovědnost při plnění požadavků na kvalitu ze strany zákazníka a nakonec i požadavků týkajících se výroby potravin.
SCHAUMANN velmi dbá na kvalitu, proto vyrábí ve vlastních koncernových výrobních závodech. Vlastní výroba je výhodná zejména u specialit a exkluzivních složek výrobků jako jsou probiotika, bakterie mléčného kvašení, fermentační produkty, organicky vázané stopové prvky a speciální kyseliny, jejichž výroba je velmi delikátní. Všechny výrobní procesy podléhají přísné kontrole kvality. Naše výrobky jsou testovány v naší vlastní laboratoři i v nezávislých institucích.

Transparentnost díky nezávislým institutům

Řízení kvality společnosti SCHAUMANN je na všech stupních výroby certifikováno nezávislými, akreditovanými institucemi. Systém podporuje neustálé zlepšování firemních procesů a vytváří transparentnost pro zákazníka. Všechny výrobní závody se vyznačují kontrolovanou výrobou založenou na GMP+. Dohledatelnost je kontinuálně zaručena - od surovin až po spotřebitele.