Inovativní účinné látky

MiZi – mikronizovaný oxid zinečnatý proti průjmům u telat i selat

Nejčastějším onemocněním selat v odchovně je průjem. Inovativní SCHAUMANN-účinná látka MIZI na bázi mikronizovaného zinku může tento stav zvrátit.

RUMIVITAL optimalizuje bachorovou fermentaci

S RUMIVITAL představuje ISF Schaumann výzkum inovativní fermentační produkt pro zvýšení přeměny živin v bachoru dojnic.

AKTIMAG - organicky vázaný hořčík s vysokou biologickou využitelností

S AKTIMAG vyvinul SCHAUMANN hořčík ve vysoce využitelné formě. Minerální prvek vytváří při patentovaném způsobu výroby komplex se dvěma molekulami aminokyseliny. AKTIMAG je vhodný pro výživu prasat, drůbeže, skotu.

ZELLPRO pro dojnice - nový komplex ochrany buněk proti volným radikálům

ISF Schaumann výzkum vyvinul nový systém pro ochranu buněk ZELLPRO, který je postaven na bázi antioxidativně účinných látek - vitamin E, měď, zinek, mangan a selen, jež předchází oxidativnímu stresu vysokoužitkových dojnic.

AMINOTRACE - inovativní vývoj organicky vázaných stopových prvků

Aminotrace, organicky vázané stopové prvky, které Schaumann vyrábí, jsou vysoce účinné produkty.

CERAVITAL – fermentační produkt pro prasata, drůbež a telata

CERAVITAL umožňuje lepší využití živin v krmných směsích pro prasata s obsahem frakcí neškrobnatých polysacharidů, stravitelnost živin se zvyšuje.

ASS-CO FERM - živé kvasinky a probiotika pro látkovou výměnu v bachoru

ASS-CO FERM je kombinace probiotika s živými kvasinkami a dalšími účinnými látkami, které stabilizují látkovou výměnu bachoru. Dochází k posílení zdraví a zlepšuje se mléčná užitkovost a příjem krmiva.

RZJ – účinná kombinace pro růst, zdraví a jistotu v odchovu telat

RZJ-faktor je inovativní účinný komplex, který pozitivně působí na pochody ve střevech a přináší tak více růstu, zdraví a jistoty do odchovu telat.

PROVITA LE – SCHAUMANN-probiotikum pro telata

PROVITA LE je kombinací dvou vysoce účinných kmenů bakterií mléčného kvašení. Potlačuje patogenní kmeny a posiluje žádoucí mikroflóru ve střevním traktu telat.

BOVIN-S-KOMPLEX – kombinace rostlinných účinných látek pro skot

Speciální kombinace vitamínů a stopových prvků BOVIN-S-KOMPLEX optimalizuje výživu dojnic, především při zkrmování krmiv s vysokým obsahem bílkovin s vyšší odbouratelností (85 % a výše) jako např. pastevní porost a travní siláž.

BONVITAL – probiotikum pro prasata a drůbež

BONVITAL je exkluzivní probiotikum z SCHAUMANN-výzkumu, je probiotickou alternativou pro zajištění užitkovosti ve výkrmu drůbeže a v produkci prasat - od prasnice přes sele až k praseti ve výkrmu.

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Procházková

Informace o výrobcích

Tel. + 420 724 077 870