Výrobky v praxi

Provozní pokus ve výkrmu prasat: CERAVITAL zvyšuje rentabilitu

Provozní pokus ve výkrmu prasat dokládá zlepšení denních přírůstků, dobrou konverzi živin, a tím také hospodárnou užitkovost díky CERAVITAL.

V testu: CERAVITAL významně zlepšuje parametry užitkovosti u krůt a vykrmovaných kuřat

CERAVITAL byl vyvinut, aby zlepšil využitelnost živin a frakcí neškrobnatých polysacharidů v krmných dávkách s převahou obilovin. Potenciál CERAVITAL byl doložen pokusy ve výzkumu i v praxi.

Silážní přípravek BONSILAGE ALFA přesvědčil v provozním testování

Nová kombinace kmenů bakterií mléčného kvašení, určená především pro ztížené podmínky při silážování vojtěšky, jetele a jetelotrávy, přesvědčila v zemědělských podnicích v Německu, Španělsku a České republice.

RINDAMIN BP bachorový pufr

RINDAMIN BP obsahuje speciální kombinaci tří vysoce účinných pufračních látek, které předchází překyselení. Výsledkem je zachování příjmu krmiva při konstantním množství mléka a obsahu mléčného tuku.

SILOSTAR LIQUID: vynikající CCM-siláže ve všech testovaných podnicích

Ve Vestfálsku proběhl na několika podnicích praktický pokus s výrobkem SILOSTAR LIQUID. V podnicích jsou spokojení s vynikajícími výsledky z oblasti aerobní stability, obsahu kyseliny mléčné a pH-hodnoty.

SCHAUMA OMNI-S – zlepšení plodnosti a vitality

Odezvy z praxe potvrzují: Pomocí SCHAUMA OMNI-S se dosahuje intenzivních projevů říje a vyšší míry oplodnění. Pozitivní účinky  SCHAUMA OMNI-S byly sledovány v dalším praktickéch sledování.

RINDAMAST: porovnání základní a prémiové varianty

RINDAMAST-výrobky zlepšují konverzi krmiva, podporují příjem krmiva, zvyšují denní přírůstek a celkově zabezpečují vyrovnanost zvířat.