SCHAUMANN novinky 2013

ZELLPRO - nový komplex ochrany buněk proti volným radikálům
19.12.2013 - ZELLPRO pro dojnice

ISF Schaumann-výzkum vyvinul ZELLPRO-komplex ochrany buněk, který má na základě antioxidativně účinkujících látek - vitamín E, měď, zinek, mangan - předcházet oxidativnímu stresu u vysokoužitkových dojnic. Výsledkem je posílení imunitního systému, nižší riziko infekcí a lepší užitkovost.

Odchov selat s CERAVITAL
13.08.2013 - Aktuální výsledky pokusu z Futterkamp

Odchov selat klade vysoké požadavky na kvalitu krmných směsí. Čím mladší je sele, tím vyšší jsou nároky na stravitelnost krmných komponentů. Špatně stravitelné složky zatěžují látkovou výměnu a způsobují často poruchy trávení.

SCHAUMANN-lizy - na pastvě i ve stáji
16.04.2013 - Minerální a účinné látky nyní nově s AMINOTRACE-stopovými prvky

AMINOTRACE-organicky vázané stopové prvky se vyznačují výbornou rozpustností, optimální koncentrací, stabilními komplexy a mimořádnou biologickou využitelností. Tento inovativní prvek je nyní zařazen také do SCHAUMANN-lizů.

BONSILAGE ALFA - nový silážní přípravek pro konzervaci vojtěšky, jetele a jetelotrávy
21.03.2013 - BONSILAGE ALFA - nová kombinace bakterií mléčného kvašení

SCHAUMANN představuje inovaci pro novou silážní sezónu: BONSILAGE ALFA – nová kombinace bakterií mléčného kvašení, která je určena speciálně pro výrobu vojtěškových, jetelových a jetelotravních siláží.

SCHAUMACID S - krmná kyselina proti salmonelám
07.02.2013 - Nová sledování potvrzují okamžitý účinek proti salmonelám

Salmonely ohrožují zvířata i člověka. Management hygieny musí mít proto prevenci a potírání výskytu salmonel neustále na zřeteli. Bezpečné řešení pro redukci salmonel je nová SCHAUMANN-krmná kyselina SCHAUMACID S, jejíž vysoká účinnost byla opět prokázána.