Mistrovství Zlínské oblasti v jezdecké drezuře 2019 ve Vyškově

Mistrovství Zlínské oblasti v jezdecké drezuře proběhlo 7. září 2019 ve Vyškově opět s podporou firmy SCHAUMANN ČR. 

Stáj PIAFA, jako pořadatel, dělala za celodenního vydatného deště vše pro to, aby nálada všech byla pozitivní, zázemí vlídné a povrch sjízdný. Téměř nikdo z přihlášených nevzdal a 84 startů probíhalo od brzkého rána až do setmění v otevřených i mistrovských soutěžích. Mistrovství oblasti bylo dvoukolové pro všechny kategorie jezdců.  Dekorování a ocenění jezdců se účastnila společně s předsedou oblasti Ing. Balaštíkem také místostarostka města Vyškova Mgr. Karin Šulcová. Na jezdce (vlastně jezdkyně) čekaly krásné ceny od několika sponzorů. V sedmi průběžných soutěžích bylo oceněno vždy prvních 5 jezdců a stejně tak ve 4 soutěžích mistrovských. 

Domácí stáj PIAFA měla zastoupení 7 koní a 7 jezdkyň. Nejlepší umístění získala tato děvčata: Michálková Pavlína v kategorii jezdců na pony (4.místo). Tesařová Eliška – v kategorii juniorů (2. místo) a Ing. Podrápská Jana získala titul Mistryně oblasti v kategorii seniorů (jezdci na 25 let). 

Všem startujícím jezdcům i koním, rozhodčím i organizačnímu personálu patří velký obdiv a poděkování, že za tak nevlídného počasí podali všichni výborné výkony.
 

Koním ani deštníky nevadily
Dekorování jezdců na pony
-Dekorování jezdci 17-21 let vítězná Eliška Tesařová
Kategorie senioři - mistr ZO 2019 - J.Podrápská a Lee Diamont

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111