SCHAUMANN - koncept pro úspěch ve stáji

Cílem společnosti je nejvyšší míra spokojenosti zákazníků v procesním řetězci živočišné výroby.

Každý zákazník by měl mít k dispozici koncept výživy a krmení, který zohlední individuální podmínky jeho podniku a umožní mu dosáhnout pomocí inovativních a vysoce kvalitních výrobků vysokou užitkovost, udržitelnost a hospodárnost v chovu zvířat.

 

Základem naší firemní strategie je úzká vazba vlastního výzkumu, vlastní výroby a odborného poradenství přímo u zákazníka.


Výzkum a vývoj


 „Stálý dialog mezi výzkumem a praxí" to byla vůdčí myšlenka, která vedla k založení SCHAUMANN výzkumné společnosti ISF GmbH.

ISF SCHAUMANN VÝZKUM představuje několik kompetentních týmů, které spolupracují s předními instituty napříč projekty na vývoji nových a inovativních produktů. Zařízení ISF umožňuje samostatnou práci v laboratoři i v pokusném provozu. Výsledkem jsou sofistikované, praktické výrobky, které jsou založené na nejnovějších poznatcích vědeckého výzkumu.

 

více o ISF SCHAUMANN výzkumu

Bezpečná a požadavkům odpovídající výroba


Prostřednictvím vlastních výrobních zařízení na různých místech v Evropě může společnost SCHAUMANN zajistit vysokou kvalitu a flexibilní, zákaznicky orientovanou výrobu. Výroba rozsáhlého programu produktů se uskutečňuje v moderních, výkonných výrobních závodech, které se řídí přísnými požadavky na kvalitu.

 

více k Managementu kvality

Kvalitní poradenství


Každý zemědělský podnik je jedinečný. Jedním ze základních úkolů odborných poradců je rozpoznat individuální požadavky a nabídnout odpovídající SCHAUMANN-koncept výživy a krmení.
Distribuce se uskutečňuje výhradně prostřednictvím zaměstnanců a partnerů, kteří mají odborné znalosti a přesně znají koncepty výživy a krmení. Informace k efektivnímu využití výrobků a sestavení krmné dávky jsou součástí odborného poradenství. Jestliže vzniknou u zákazníka specifické požadavky, poradenství se ujímají specializovaní odborní poradci.

 

Kontakt na odborné poradce