PIAFA Vyškov – léto 2018

S prázdninami se u nás v PIAFĚ každoročně trochu mění uspořádání práce a aktivit. Vedle chodu sociálních služeb a hipoterapie jsme uspořádali 3 běhy příměstských táborů pro děti zdravé, ze sociálně slabých rodin i děti se zdravotním znevýhodněním – 144 dětí, jeden týdenní výhradně jezdecký tábor  - 21 dětí - a jeden týdenní rehabilitační pobyt pro rodiny s postiženými dětmi – 12 rodin, všechna naše 3 pracoviště ve Vyškově praskala ve švech – bylo to moc fajn.

Sportovně jsme reprezentovali naší organizaci, město Vyškov i naše sponzory na několika jezdeckých závodech s celonárodní účastí. Konkurence je veliká, cena našich koníků nedosahuje miliónů, netrénujeme v zahraničí a nemáme takové úžasné zázemí ani vybavení jako většina našich spoluzávodníků. Proto máme obrovskou radost, že se nám docela dařilo.

Eliška Tesařová jezdí letos v kategorii mladších juniorů (i když spadá ještě do dětí), aby se mohla účastnit soutěží na úrovni stupně S. Cílem letošní sezóny byl úspěšný start Elišky na Mistrovství České republiky v drezuře s její 10 ti letou klisnou AISHOU plemene slovenský teplokrevník. Všude jí opět doprovázela její trenérka Ing. Jana Podrápská, s mladým českým teplokrevníkem Lee Diamondem, startujícím prvním rokem na úrovni S.

20. – 22. 7. 2018 – Drezurní šampionát ČR Juniorů- Zduchovice

Eliška tu startovala v otevřených úlohách i v dvoukolovém šampionátu. Posbírala floty za první, druhé i třetí místo a v celkovém hodnocení šampionátu skončila 4.  Jana zajela krásné 2. a 5. místo v otevřených soutěžích.

27. – 29. 7. 2018 –  Hradištko u Sadské

Tady posbírala Eliška opět třetí, druhé a první místo v otevřených soutěžích úrovně S  a spokojenost byla veliká. Navíc letošní vedro tu bylo v nádherném lesnatém areálu koní Kinských docela snesitelné a servis manželů Pulpánových úžasný.

15. – 19. 8. 2018 – Mistrovství ČR v drezuře – Královice – 4. místo

Eliška sem jela bojovat za jednotlivce a Jana byla členkou družstva za Zlínskou oblast ČJF.
Královický areál je nádherný, účelně vybudovaný, vše bylo připravené a stálý servis nechyběl. Děvčatům se dařilo.

Eliška jela obě kola velmi dobře a volná úloha na hudbu se jí opravdu povedla.  Bylo z toho krásné čtvrté místo (lepší být ani nemohlo - ti tři před ní jezdí na evropských soutěžích na koních za statisíce a miliony, s mnohem lepší pohybovou dispozicí :-) )

 

Děkujeme za vaši podporu, úspěch je také váš, vaše krmení k němu pomohlo . Je s ním možné mít klidné, vyrovnané a pracovité koně pro hipoterapii i koně sportovce.

 

Čestné kolo na MČR
Družstvo - Zlínská oblast
Hradištko v podvečer
i účes tvoří drezurní %
jedna zlatá
prodloužený cval
Jana a Lee Diamond - Zduchovice 2018

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111