Mistrovství Zlínské oblasti v drezuře 2018 - PIAFA zlatá, stříbrná a bronzová


Ceny jsou připraveny!

Sobota 22. září byla již čtvrtým jezdeckým dnem a víkendem, který PIAFA ve svém areálu Šafářský dvůr ve Vyškově letos pořádala. Program byl bohatý, klasické soutěže byly doplněny o úlohy Mistrovství Zlínské oblasti České jezdecké federace a také nedělní soutěže pro hobby jezdce.

Zájem byl tentokrát obrovský, přihlašovací smršť i nás (mile) překvapila, závodníků se hlásilo již dlouho před uzávěrkou tolik, že jsme museli kapacitu v soutěžích omezit, jinak bychom to za ten den nezvládli. Upřednostnili jsme potřeby Mistrovství Zlínské oblasti, které probíhalo jako dvoukolové, pro jezdce v několika kategoriích.

Do obdélníku vjelo v sobotu 43 koní a 35 jezdců v 82 startech. Na zdařilém dni má podíl také příjemné počasí, připravený a fungující areál i tým lidí, kteří průběh závodů zabezpečovali. Nás vedle přijatých pochval za realizaci závodů těší hlavně výborná umístění našich děvčat a koní.

V seniorech byla Ing. Jana Podrápská během dne 3x zlatá a po loňském vítězství s klisnou Eymi se i letos stala mistryní oblasti s valachem Lee Diamontem. Výborně zajely i její mladé svěřenkyně. V kategorii jezdců 12 - 17 let obsadila Eliška Tesařová 2. místo s klisnou Eymi a Barbora Horáčková 3. místo s klisnou Lewwi.

Nedělní hobby závody 23. září s 55 starty přinesly do stáje PIAFA také velmi dobré výsledky v Z a L úlohách dětí.  Barča Horáčková 2. místo (Lewwi) a 1. místo (Esence), Pavla Michálková 8. a 9. místo (Vapiti), Nikol Manová 2x 3. místo (Bonty), Jana Sanghez 3. a 6. místo (Montana), Veronika Cveková 2. místo (Eymi) a 3. místo (Cadot) a Lenontýnka Losmanová 4. místo (Esence). Velkou radost měla z 1. místa v Z úloze Eliška Tesařová se 4 letým valáškem Admiratio, kterého připravuje od obsednutí v březnu letošního roku. Všechna děvčata velice zodpovědně pomáhala s přípravou a průběhem závodů, patří jim tedy poděkování nejen za krásné výsledky jezdecké, ale i za ty pracovní.

 

Za podporu závodů děkuje PIAFA sponzorům:

Zlínská oblast České jezdecké federace,
Jezdecké potřeby Kalenda Brno,  SCHAUMANN ČR s.r.o., Chocogastro  s.r.o.  Pustiměř,
Hanácká osiva s.r.o. Ivanovice n. H.,  Jaf Holz s.r.o.Vyškov,
Hasičský záchranný sbor JMK (zavlažování ploch).

 

čtyřka z Piafy
J. Podrápská - Mistr Zlínské oblasti - senioři 2018
Ceny do soutěží čekají

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111