Aminotrace - inovativní vývoj organicky vázaných stopových prvků


logo AMINOTRACE

Pro zvířecí organismus jsou stopové prvky zinek, měď, mangan, selen, kobalt, železo a jód esenciální, životně důležité, živiny. Ať už jednotlivě nebo společně se účastní tyto sloučeniny mnoha důležitých procesů. Podílí se na funkcích látkové výměny, reprodukce, imunitního systému, růstu, vývoje a regenerace různých tkání. Jejich doplnění v krmivu je proto velmi důležité.

 

AMINOTRACE-organicky vázané stopové prvky vyvinula společnost SCHAUMANN ve spolupráci s Technickou univerzitou Clausthal. Jsou to vysoce kvalitní produkty, které se vyznačují výbornou rozpustností, optimální koncentrací stopových prvků, stabilními komplexy a mimořádnou biologickou využitelností.

 

Vysoce účinné cheláty mědi, zinku, manganu a železa jsou v trávicím traktu chráněny před vlivy ostatních stopových prvků, a mají proto lepší biologickou využitelnost. S AMINOTRACE jsou zvířata zásobena stopovými prvky v každé situaci podle potřeby. Vybilancované zásobení s AMINOTRACE umožňuje snížit množství dodávaných stopových prvků o 25 až 50 %, optimálně je podpořena užitkovost prasnic, selat, prasat ve výkrmu i dojnic.

 

AMINOTRACE je součástí SCHAUMANN-výrobků pro skot a prasata.

 

Další informace získáte u SCHAUMANN-odborného poradce.


Kontakt

SCHAUMANN ČR

Tel: +420 383 339 110

Fax: +420 383 339 111