Bohemian Rapsody Quarter Show 2016

13.10.2016 - Poděkování a shrnutí

Letošní třetí říjnový víkend již tradičně patřil v pořadí třetímu ročníku Bohemian Rhapsody Quarter Show. A tradičně se vše odehrávalo na Galloway Farmě v Roupově u Plzně.

 

Náš největší dík patří samozřejmě všem zúčastněným jezdcům a koním. I v letošním roce jste nezaháleli a přijeli závodit v hojném počtu. Celkem jsme evidovali 171 startů v šestapadesáti třídách. Nejvíce obsazenou třídou byl pro letošní ročník Reining, kde bylo k vidění ve třech kategoriích celkem 31 startů! Dále bychom rádi vyzdvihli naše nejmenší soutěžící. Celkem bylo vypsáno 5 tříd pro nejmenší, pro něž se ujmul pracovní název PIDILIDI :-) Do budoucna bychom tyto třídy rádi více uvedli do povědomí širší veřejnosti, aby byly více obsazované. Naši nejmenší závodníci nemají většinou mnoho příležitostí, tak bychom tuto skutečnost spolu s CZQHA rádi napravili.

 

Hvězdou celé show byl jednoznačně pan rozhodčí Allen Mitchels. Jeho vstřícnost a ochota nebrala konce. Několikrát během celé show se před startem jednotlivých disciplín ujistil, že jezdci znají pravidla a mají správnou výstroj. Toto ocenili nejen soutěžící poměrně nové, nicméně hojně obsazené disciplíny Ranch Riding, ale i zkušenější jezdci dobytkářských disciplín Team Penning a Ranch Sorting. Jako bývalý prezident NRHA ocenil obsazenost jednotlivých tříd v Reiningu a zároveň stoupající úroveň jednotlivých výkonů. Nejvyšší skóre se tak vyšplhalo na krásných 73,5!

 

Celý článek si můžete přečíst zde

 

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111