Semináře LÉTO 2019

Ve dnech 24-26.7.2019 proběhly na třech místech semináře s aktuálními tématy - řešení tepelného stresu dojnic a stav kukuřičných porostů. Vzhledem k tomu, že celý týden byly denní teploty nad 30 stupňů, byla tato témata více než aktuální.

Pro připomenutí uvádíme program seminářů:

1. Zkušenosti z roku 2018 pro kukuřičné siláže a jejich uplatnění pro stávající situaci 
MVDr. Tomáš Mitrík, Ph.D. , FeedLab s.r.o. (video ukázka)
2. Ekonomické aspekty letního tepelného stresu a chlazení dojnic – případy českých mléčných farem Dr. Israel Flamenbaum, Cow Cooling Solutions) Ltd. Překlad a tlumočení MVDr. Jiří Davídek, praktický veterinární lékař, FarmVet s.r.o.

Krátké ukázky z přednášky:

Úvod

Případová studie

 

3. Jaké výhody přináší použití speciálních konzervantů pro kukuřičné siláže, Jak to vlastně funguje? Co je důležité a co jsou výmysly. Ing. Dušan Kořínek, Ph.D., SCHAUMANN ČR s.r.o.
4. Správné nastavení samochodné řezačky výrazně ovlivňuje výsledek silážování, Zásady pro správnou funkci řezačky, časté chyby, jejich odstranění a řešení provozních problémů, Marek Fikejs, STROM CZ produktový manažer samochodné řezačky JOHN DEERE


Děkujeme všem návštevníkům seminářů na pozornost, četné dotazy, které byly zodpovězeny.

 

Prezentace, které zazněly na seminářích mají k dispozici naši odborní poradci, neváhejte se na ně obrátit s jakýmikoliv dotazy.

 

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111