PIAFA Vyškov - opět na Mistrovství ČR v drezuře

01.08.2019 - Díky podpoře Schaumann ČR - červenec 2019

Po splnění kvalifikace se naše děvčata i letos mohla vydat na MČR v drezuře a paradrezuře, které se konalo v Královicích u Slaného 10. - 14. 7. 2019.

Kvalifikaci splnila Eliška Tesařová s klisnou Aishou v kategorii mladších juniorů a Ing. Jana Podrápská s valachem Lee Diamondem za seniory do družstev (Zlínská oblast).

Kralovice jsou krásným areálem, vždy výborně technicky připraveným a vybaveným pro jezdce i pro koně a poskytovaný servis je zde vždy provázen úsměvem. Na Mistrovství republiky jsme tu již po druhé. Eliška se tu v loni umístila v kategorii dětí na 4. místě. Kategorie mladších juniorů byla pro ni letos náročnější z hlediska počtu a výkonnosti jezdkyň, ale i z hlediska zastoupení koní a jejich potenciálu. Soutěž byla tříkolová a Eliška s Aishou podávaly po všechny dny  celkem vyrovnané výkony. V závěru se jim nejvíce povedla volná úloha (kür) na hudbu a celkově obsadily krásné 6. místo s dosaženým hodnocením známky 70% (zahraniční rozhodčí). Také z toho měla Eliška největší radost, protože si samostatně nastřihala a sestavila hudbu a s trenérkou Janou sestavily cviky ve dvou verzích, pro použití dle momentálního rozpoložení Aishy a vyplatilo se.

Soutěž družstev byla dvoukolová v úloze na úrovni stupně S (minimální počet jezdců 3). Jana měla s Leenem z družstva Zlínské oblasti nejvyšší bodové hodnocení a družstvo obsadilo celkové 7. místo.

 

Závěrečný ceremoniál s vyhlášením výsledků byl velkým zážitkem s mnoha koňmi, adrenalinem a emocemi ....a naše účesy sklízely obdiv.  Děkujeme firmě Schaumann ČR za stálou podporu v krmení našich koní a tedy i za naše dosažené sportovní výsledky. 

 

Vrháme se do dalšího trénování, ještě je před námi zbytek sezóny s pohárem ČR juniorů a seniorů a mistrovstvím oblasti, které se pojede na našem závodišti ve Vyškově.
 

Eliška Tesařová - 6. místo
Jana Podrázská 8 místo - veterinární prohlídka
Slavnostní nástup

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111