Používáme Cookies, abychom neustále zlepšovali online nabídku a zážitek uživatele.
Pokud potřebujete bližší informace k ukládání údajů na této webové stránce, následujte prosím tento odkaz.
21.2. jsme v loveckém sále Jasanky Chabrovice zakončili posledním seminářem celou naší "jarní" sérii devíti seminářů po celé ČR.
Chtěli bychom moc poděkovat všem návštěvníkům na všech místech. Byli jste výborní posluchači, se zájmem o přednášená témata, bylo hodně dotazů, které se snažili přednášející co nejlépe zodpovědět.
Jsme přesvědčeni o tom, že jsme vybrali témata, která jsou aktuální a která přinesla více informací pro použití v praxi.
Jen pro připomenutí:
Všichni naši odborní poradci mají k dispozici všechny přednášky, které byly prezentovány a jsou připraveni s vámi vaše případné dotazy prodiskutovat.
Součástí všech seminářů byla anketa "Co znamená 6-tá hvězda". Vždy na konci semináře se posluchači dozvěděli co opravdu znamená. V anketě mohli všichni tipovat, která odpověď je ta správná. Zde vám přinášíme vyhodnocení všech tipů podle procentického podílu:
Ještě jednou všem děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na shledání například na Národní výstavě hospodářských zvířat v Brně v květnu letošního roku!
P.S.: Připravujeme i videosestřih zajímavých částí ze seminářů!