Inovativní výrobky

BONSILAGE-silážní přípravky. Jednička v prodeji a inovacích od roku 2000.

Inovativní silážní přípravky BONSILAGE BASIC, BONSILAGE SPEED a BONSILAGE FIT jsou přizpůsobeny všem situacím sklizně a výživy.

SCHAUMALAC FEED PROTECT - program výrobků pro cílenou fermentaci tekutých krmiv

SCHAUMALAC FEED PROTECT jsou startovací kultury pro řízenou fermentaci tekutého krmení pro výživu prasat.

Unikátní on-line systém pro řízení a analýzu stáda skotu

Systém MOOML je unikátním československým projektem, který vznikl v roce 2008. Odvážná myšlenka vytvořit čiště internetovou aplikaci v tomto roce se vyplatila a nemuseli jsme dělat žádné kompromisy.

SCHAUMACID-program pro prasata: Komplexní směsi kyselin potlačují patogenní mikroorganismy a podporují užitkovost

V chovu prasat je cílené použití odpovídajících směsí kyselin nezbytné. Specifické směsi organických kyselin ze SCHAUMACID-programu stabilizují krmivo a současně mikroflóru v zažívacím traktu prasat.

SCHAUMALAC PROTECT - prémiové minerální krmivo pro prasata při nejvyšších požadavcích na užitkovost

Nejvyšší užitkovost mohou v chovech prasat dosáhnout pouze zvířata, která jsou zdravá. Nejdůležitější je přitom ochrana žaludečně-střevního traktu. Nárokům plně odpovídá linie minerálních výrobků - SCHAUMALAC PROTECT.

NUTRIFIBRE zajišťuje dobrou krmnou hodnotu a obsah strukturální vlákniny v travním porostu

Kromě výhod při pěstování travní směsi zabezpečuje NUTRIFIBRE správnou krmnou hodnotu a strukturální vlákninu v objemném krmivu, což je velmi důležité pro zdravou výživu dojnic a vysokou mléčnou užitkovost.

GREENSTAR H-PLUS má jako dvouletá meziplodina vynikající vlastnosti

Směs GREENSTAR H-PLUS byla vyvinuta speciálně, protože vykazuje rychlé klíčení a vzcházení i při pozdním výsevu na podzim. Mimo jiné je směs schopná podávat na jaře nadprůměrnou kvalitu i výnosy.

Nový SCHAUMANN-hygienický přípravek PROFIDRY vysušuje podlahy stájí

Nový hygienický přípravek PROFIDRY pro podestýlání ve stájích prasat a drůbeže se díky zvýšené schopnosti vázat vodu liší od běžných výrobků. Výsledkem je menší tlak mikroorganismů, lepší stájové klima a jistější pohyb po stájové podlaze.

Travní směsi z programu GREENSTAR spojují výhody pro pěstování a výrobu krmiv

Cíle pěstování meziplodin mohou být velmi různorodé - od zásoby krmiv na zimu až po nutnost pěstování meziplodin z důvodu nitrátové směrnice. GREENSTAR-výrobky nabízejí řešení pro všechny požadavky a cíle využití.

RINDAMAST - koncept výživy pro všechny fáze výkrmu býků

Pro lepší využití krmiva připravil Schaumann nový program RINDAMAST. Šest výrobků pokrývá celou periodu výkrmu býků - od odchovu telat až po konečnou fázi výkrmu.

SCHAUMA OMNI-S – pro vyšší užitkovost prasnic, selat a kanců

Lososový olej a lignocelulóza jako velmi cenné komponenty, hydrotermicky ošetřená pšenice jako nosič, organické kyseliny a antioxidanty jako stabilizátory – složení tohoto výrobku zajišťuje vysokou užitkovost a rentabilitu.

SCHAUMASIL-program: Konzervace obilovin pomocí organických kyselin

Konzervace krmného obilí pomocí kyselin je osvědčený způsob jak zabránit rozvoji bakterií a plísní v krmných směsích, vlhkém obilí a CCM.

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Procházková

Informace o výrobcích

Tel. + 420 724 077 870