SCHAUMANN ČR s.r.o. podpořila tradičně drezurní závody ve Vyškově


Obě vítězky

Stáj PIAFA Vyškov pořádala drezurní závody v náhradním termínu (za jaro) o víkendu  4.-5. července 2020. Byly to náročné dva dny, ale všichni kvitovali, že se vůbec mohou konat, po dlouhé době jarní koronavirové uzavírky a pouze trénování a někde ani to ne. Startovní pole jezdců a koní bylo naplněno několik týdnů před uzávěrkou, okolo stovky startujících dvojic bylo v sobotu a něco méně v neděli. Řada dvojic si doplnila kvalifikační body pro Český drezurní pohár a Mistrovství ČR v drezuře, ale cílem bylo se také potkat a strávit společné příjemné chvíle, a to se určitě podařilo také čtveřici mužů, kteří se utkali v historicky prvním Mistrovství Zlínské oblasti v drezuře mužů. Vítězství si odnesl Karel Diringer o fous před Michalem Slováčkem, zabojoval i Petr Rydval s René Prokešem.

 

Jezdecky spokojený byl i tým PIAFY. Stálice týmu Jana Podrápská (Lee Diamond) a Eliška Tesařová (Aisha) si na úrovni „S“ vystřídaly v úlohách první a druhá místa. Výborně si vedly v „DU –A“  Barbora Horáčková (1. s Lewwi) a Veronika Cveková (3. s Cadotem). V neděli se předvedli také benjamínci stáje Leontýnka Losmannová, Terka Šedá a Barča Srnová.

 

A rozhodně si užila své první  závody také naše fjordhaflingská kobylka Sany. Všichni koně pro hipoterapii mají základní sportovní průpravu, je to u nás základ práce pro hipoterapii (správné osvalení a pohyb hřbetu, poslušnost, fyzická zdatnost, psychická odolnost). S podporou krmení Schaumann se nám to daří.

Na všechny jezdce se budeme ve Vyškově těšit opět při drezurách 5. září 2020

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111