PIAFA Vyškov – zimní bilancování jezdecké sezóny 2018 a příprava na sezónu 2019

Máme za sebou první měsíc roku 2019 a naši koně první zimní soustředění s Emou Kopuletou v hale hřebčince Tlumačov. Každý rok jim dopřáváme přibližně dvouměsíční psychický i fyzický odpočinek.
Výkonnostní sportování není a provoz hiporehabilitace i jezdeckých výcviků a kroužků pro děti je přes zimu také menší. V této době se zaměřujeme více na práci ze země, vycházky do přírody a další, pro koně  relaxační, činnosti s důrazem na udržování fyzické kondice. Máme halu malou, proto jsme přivítali možnost trénování v Tlumačově a organizujeme drezurní soustředění pro jezdce Zlínské oblasti ČJF.

 

Naše jezdkyně si užívaly galavečery a plesy s předáváním cen. Listopadový Galavečer Zlínské oblasti na zámku v Holešově přinesl Ing. Janě Podrápské po vítězství v oblastním mistrovství ještě 1. místo ve Středomoravské jezdecké lize (drezura – senioři). Eliška Tesařová obsadila v juniorech také vítěznou  příčku a první se umístila i Barunka Horáčková v kategorii dětí. Měli jsme obrovskou radost.

 

Lednový galavečer České jezdecké federace v Národním domě v Praze byl oceněním pro Elišku Tesařovou za její 4. místo na MČR v drezuře juniorů i za 4. místo v Národním poháru juniorů.

 

Elišce se podařilo získat ještě 3. místo v anketě Sportovec Vyškova 2018 a jezdectví jako sport bylo oceněno za dlouhou řadu let poprvé. Vedle všech fotbalistů, atletů a gymnastek to bylo hodně potěšující i pro její trenérku Ing. Janu Podrápskou a všechny sympatizující koňáky.

 

Sluníčko již prosvítá zimní oblohou a my jsme v plných přípravách na sportovní sezónu 2019 a moc děkujeme za již několikaleté výživové partnerství firmě SCHAUMANN ČR s.r.o.

 

Všechny srdečně zveme na drezurní závody do Vyškova 27. – 28. dubna, 8. května a 7. září a parkurové závody 25. května. Před tím však uvedeme nové nadějné děti a juniory (i naše) do sportovních dresů/sak – ZZVJ pořádáme 6. dubna.

 

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111