PAIAFA - úspěch ve stáji v roce 2017 s podporou SCHAUMANN

Závěr roku je spojen tradičně nejen s přáním všeho dobrého, ale i s bilancováním, co se povedlo a co bychom si přáli jinak v dalším roce. Pro naše dvě organizace byl rok 2017 velmi úspěšný a víme, že se nám to podařilo i díky krmení a doplňkům firmy SCHAUMANN ČR, s.r.o.

 

Dosáhli jsme mnoha malých úspěchů s každým z našich dětských i dospělých klientů, které podporujeme prostřednictvím zdravotní rehabilitace a čtyř sociálních služeb. Našich 11 koní pracovalo v hiporehabilitaci a v jezdecké školičce pro děti na výbornou.

 

Na poli sportovním jsme také bodovali. Eliška Tesařová uspěla s klisnou Aishou v kategorii dětí v Českém drezurním poháru, na Drezurním šampionátu ve Zduchovicích i na Mistrovství ČR v drezúře, je mistryní oblasti a získala bronzový výkonnostní odznak. Její trenérka a vedoucí naší stáje Ing. Jana Podrápská získala se svými dvěma koňmi, klisnou Eimy (stupeň S) a mladým valachem LEE Diamontem (stupeň L), řadu výborných umístění „na bedně“ na mnoha drezurních závodech v Čechách i na Moravě. Je mistryní oblasti a držitelkou bronzového odznaku. Lee Diamont obsadil 2. místo v celkovém hodnocení koní do 6 let v drezurní úrovni st. L v rámci ČR. Obě děvčata si užila ocenění na krásném výročním plese Zlínské oblasti ČJF na zámku v Holešově, kde převzala ceny z rukou zástupců ČJF, sponzorů, ředitele hřebčína v Tlumačově i poslankyně M. Balaštíkové.

V závěru roku se nám podařilo dokončit rekonstrukci podlah ve stájích, instalovat nová stájová vrata i novou nástupní rampu pro hiporehabilitaci.

 

S rokem 2017 jsme se loučili postupně, nejprve Vánoční nadílkou ve stáji pro širokou veřejnost, kdy si všichni užili výtvarnou dílničku, pomazlení s koníky i svezení, dobrou vánočku a spoustu drobných dárečků. Na Štědrý den si naše skalní děvčata užila výměnu dárků pod stromečkem i tradiční ježdění bez sedel.

Do roku 2018 budeme vstupovat s odhodláním a přáním, aby byl tak příjemný a úspěšný jako ten 2017.

 

Děkujeme za stálou přízeň, dobré rady a pomocnou ruku Ing. Dušanu Kořínkovi, PhD. a celé firmě SCHAUMANN ČR, s.r.o.

 

Vánoční pohlazení
Super sezóna 2017

Váš partner

SCHAUMANN ČR s.r.o.

Tel: +420 383 339 110
Fax: +420 383 339 111

TiskNahoru